בניית אתרים
כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים
אתר "בניית אתרים" לא נועד למתכנתים, האתר מכיל בתוכו: אינדקס חברות, עיצוב אתרים ו- קידום אתרים, מאמרים חשובים, בניית אתרים בחינם / בניית אתרים ועוד.
בניית אתרים צור קשר
מאמרים  »  בניית אתרים מחבר המאמר: בניית אתרים

בניית אתרים


בניית אתרים

בניית אתרים מסחריים מאפשרת ליזמים ולבעלי עסקים מכל הסוגים למכור מוצרים ושירותים דרך האינטרנט. בניית אתרים מסחריים היא למעשה פתיחה של חנות באינטרנט. הפוטנציאל של חנויות באינטרנט כיום עצום, קהל היעד כמעט בלתי מוגבל ולא משנה איזה תחום של מוצרים אתה מוכר, ואילו שירותים אתה מציע. בנוסף, אסור לשכוח שכל השימוש באינטרנט החל להתפשט בעולם רק בשנים האחרונות והרווחים הטמונים בבניית אתרים מסחריים ובהפעלתם ברשת, רק הולך וגדל.

ערים קטנות ופרברים של ארצות מתפתחות תורמים גם הם תרומה משמעותית לגידול הבינלאומי בגישה ובשימוש השוטף באינטרנט. רוב היזמים מתמקדים בנישה מסוימת של מוצרים כשהם מתכננים בניית אתרים מסחריים. כדאי באופן כללי להתמקד בנישה מסוימת במכירות באינטרנט, ולאחר שהאתר המסחרי יצליח, להתרחב.

בניית אתרים מסחריים משלבת הרבה תהליכים מורכבים שיש לבצע במהלך הפיתוח. חברת בניית אתרים מקצועית חייבת להיות מודעת למורכבויות שמעורבות בתהליך בניית אתרים מסחריים. בגלל המאפיינים המיוחדים לאתרים מסחריים והפונקציונאליות המתחייבת בתהליך, בניית אתרים מסחריים הינה אתגר וניסיון ספציפי בתחום הוא הכרחי. קח לדוגמא את השילוב של עגלת קניות באתר, ואת האלמנט הבסיסי של העברת כספים. עגלת הקניות מוציאה את הפריטים שהגולש בוחר מתוך המלאי שלך אליה, מספר פעולות כלולות בתהליך זה לרבות חישוב המיסים, עלויות המשלוח והסכום הסופי שעל הלקוח לשלם. כל זה צריך להיות מחושב מיידית, עם ההקלקה של הגולש. לאחר מכן מגיע שלב התשלום בו הגולשים צריכים להעביר כסף לחשבון המוכר בדרך מקודדת.

הרווחיות של יזם אינטרנט ברורה, הרווחיות של אתר מסחרי / חנות באינטרנט היא בעלת פוטנציאל עצום בלי ספק ואכן יש חברות רבות מספור המנהלות אתר מסחרי ומשווקות מוצרים ושירות דרך האינטרנט, אך רבות אינן בטוחות. בניית אתרים מסחריים פעמים רבות נעשתה על ידי חברות שאינן מנוסות בתחום ואינן מקצועיות דיין, והאתרים פרוצים ולא מבוטחים כראוי. ישנן תהליכים שחייבים להיות אוטומטיים בתהליך של בניית אתרים מסחריים – חיובים אוטומטיים, הנפקת חשבוניות וקבלות אוטומטית, הנהלת חשבונות עדכנית וכלי יצירת דוחות שונים, כל אלו חיוניים לשם בניית אתרים מסחריים שיעבדו בצורה מקצועית ואמינה. כדי להפוך אתר אינטרנט מסחרי לכלי שמכניס כסף, יש לדאוג לבניית אתרים שתמשוך לקוחות. בניית אתרים ותחזוקה שוטפת שלהם חזקה עליהן שיינתנו בידי חברות בניית אתרים מקצועיות ואיכותיות כדי שהאתרים ישיגו את התוצאות הרצויות, לא יאכזבו ואף יפתיעו.

תגובות הוסף תגובה  הוסף תגובה
1.
תודה  (ל"ת)
16/07/09 12:04
מאת: ליאור
2.
חשוב
16/07/09 01:46
מאת: רון
נכון וחשוב
3.
בניית אתרים
17/02/10 03:09
מאת: קווים
http://www.KavimNet.com
4.
אתר בנייה
03/08/10 07:23
מאת: מאמי לאומית!!
אים מישהו יוכל לענות לי ולהסביר לי איך פותחים טתר אני ישמח תודה מאמי לאומית !!!!!!!!!!!!!!!
5.
תותחחים
15/05/11 03:55
מאת: שקד
בניית אתרים גדול!!!!
6.
מגניב
05/11/13 10:33
מאת: סאמר
יפה
בניית אתרים
חברות בניית אתרים
מאמרים
חברות מומלצות
מאמרים מומלצים